X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yaşlılara Saygı Haftası’nda Poşet Taşıma Etkinliği Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yaşlılara Saygı Haftası’nda Poşet Taşıma Etkinliği Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 11:23
BAŞKAN KANTARCI VE KENT KOVSEYİ'NDEN POŞET TOPLAMA ETKİNLİĞİ
Yaşlılara Saygı Haftası’nda Poşet Taşıma Etkinliği Yapıldı

Çaycuma Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası nedeni ile emekli ve yaşlılara poşet taşıma etkinliği gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı lise öğrencileri ve Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi Yaşlılara Saygı Haftası nedeni ile yeleklerini giyerek poşet taşıma etkinliği yaptı.
Yapılan poşet taşıma etkinliğine desteklerini veren Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Lise Müdürleri ve Öğrencilerin yanı sıra öğretmenleri de destek verdi. Çaycuma Kent Konseyi Kurucu olan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’da bu etkinliğe katılarak desteğini verdi. Başkan Kantarcı etkinliğe katılan öğrencileri kutladı, gönüllü sosyal etkinlik projelerinin ilçeye katkı sağladığını vurguladı. Erol Ünlü Öğrencilerle birlikte emekli ve yaşlıların ellerindeki poşetleri araçlarına kadar taşıdılar.
Ayrıca Ünlü; Kent Konseyi Kimliği altında bizlere bu gibi gönüllü Sosyal etkinlikler fırsatını verdiği için Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya Emekli ve Yaşlılar Meclisi adına etkinliğe katılan ve katkı verenlere teşekkür etti.