X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Serbest Güreş İl Birinciliği Müsabakaları Alaplı’da Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Serbest Güreş İl Birinciliği Müsabakaları Alaplı’da Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:50
ZONGULDAK SERBEST GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALAPLI İLÇESİNDE YAPILDI. MÜSABAKALAR SONUCUNDA KATEGORİLERİNDE BİRİNCİ OLAN 27 GÜREŞÇİYE BAŞARI BELGESİ VERİLDİ.
Serbest Güreş İl Birinciliği Müsabakaları Alaplı’da Yapıldı

serbest güreş il birinciliği müsabakaları Alaplı ilçesinde yapıldı. Müsabakalar sonucunda kategorilerinde birinci olan 27 güreşçiye başarı belgesi verildi.
Zonguldak serbest güreş il birinciliği müsabakaları Kdz. Ereğli, Çaycuma, Devrek ve ilden katılan 70 güreşçinin katılımıyla Alaplı’da yapıldı. 11-13 ve 14-15 yaş grubu güreşçilerin ter döktüğü müsabakalar Alaplı Spor Salonunda gerçekleştirilirken, oldukça çekişmeli geçen güreşlerde güreşçilerin aileleri de büyük heyecan yaşadı. Müsabakalarda kategorilerinde birinci olan 27 güreşçiye başarı belgesi verilirken güreşler ile ilgili bilgiler veren Alaplı Aktif Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Uğuz, müsabakalarda birinci olan güreşçilerin Tokat ve Kastamonu’da düzenlenecek Türkiye Minikler Güreş Şampiyonası’na katılacağın söyledi.
Milli Takım düzeyinde güreşçiler yetiştirdiklerini belirten Uğuz, birinci olan güreşçilerin Zonguldak’ı Türkiye şampiyonasında en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtti.