X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Serhat Sözer: "Listemiz Türkiye’ye Hayırlı Olsun"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Serhat Sözer: "Listemiz Türkiye’ye Hayırlı Olsun"

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 12:36
MHP ALAPLI İLÇE BAŞKANI SERHAT SÖZER, “ MİLLETVEKİLLİĞİ LİSTESİNDE KİMİN OLDUĞU VEYA OLMADIĞI ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN ZONGULDAK’IMIZIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE OLAN İHTİYACIDIR” DEDİ.
Serhat Sözer: Listemiz Türkiye’ye Hayırlı Olsun

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, hazırlanan listenin güçlü ve tecrübeli isimlerden oluştuğunu ifade etti.acıdır” dedi.
MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, milletvekillliği aday listesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. ’ın MHP’ye ihtiyacı olduğunu belirten Sözer, “Açıklanan listemiz en başta bölgemize, Zonguldak’a, Türkiye’mize hayırlı olsun. Liste de kimin olduğu veya olmadığı önemli değil önemli olan Zonguldak’ın Milliyetçi Hareket Partisine olan ihtiyacıdır. Bizler tertemiz kadrolarımızla bu ihtiyaca cevap verebilecek, güçlü, tecrübeli, bölgeyi iyi tanıyan teşkilatlara ve adaylara sahibiz. Artık Zonguldak masallara inanmayacak ve tercihini MHP den yana kullanacaktır. Bundan en ufak bir endişemiz ve tereddüdümüz yoktur. Daha yaşanabilir bir Zonguldak için, göç veren değil, göç alan bir Zonguldak için, hak edenin hak ettiğini alması için bölgeye hizmet için ’Bizimle Yürü Zonguldak’ diyorum” dedi.