X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kamyon Devrildi, Ereğli-devrek Yolu 1 Saat Trafiğe Kapandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kamyon Devrildi, Ereğli-devrek Yolu 1 Saat Trafiğe Kapandı

  • Giriş Tarihi: 18.4.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 19.4.2015 02:13
ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE SU HATTI İNŞAATI SIRASINDA KAZILAN YOLUN ÇÖKMESİ SONUCU SEYİR HALİNDEKİ KAMYON DEVRİLDİ. KAMYON YAPILAN 1 SAATLİK ÇALIŞMANIN ARDINDAN KURTARILIRKEN, EREĞLİ-DEVREK YOLU ÇİFT YÖNLÜ OLARAK TRAFİĞE KAPALI KALDI.
Kamyon Devrildi, Ereğli-devrek Yolu 1 Saat Trafiğe Kapandı

’ın Ereğli ilçesinde su hattı inşaatı sırasında kazılan yolun çökmesi sonucu seyir halindeki kamyon devrildi. Kamyon yapılan 1 saatlik çalışmanın ardından kurtarılırken, Ereğli-Devrek yolu çift yönlü olarak trafiğe kapalı kaldı.
Ereğli-Devrek karayolunun Soğnlıyörük Köyü mevkisin de su hattı inşaatı çalışmaları sırasında kazılan çukuru fark edemeyen Hüseyin Demirtaş’ın kullandığı 06 AS 9627 plakalı taş yüklü kamyon devrildi. Kamyon sürücüsü kendi imkanları ile kamyonun içerisinden çıkarken, kazadan yara almadan kurtuldu. Karayolları ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek kamyonu kurtarmak için çalışma başlattı. Yaklaşık bir saat süren çalışma sonunda kamyon kurtarılırken, bu süre zarfında Ereğli-Devrek karayolu çift yönlü olarak trafiğe kapalı kaldı. Çalışmalar sırasında jandarma ekipleri de yol üzerinde önlem aldı.