X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gülüç Belediyesi İşçilerinin 1 Mayıs Öncesi Zam Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gülüç Belediyesi İşçilerinin 1 Mayıs Öncesi Zam Sevinci

  • Giriş Tarihi: 30.4.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 30.4.2015 20:59
ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNE BAĞLI GÜLÜÇ BELDE BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞAN İŞÇİLER 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI ÖNCESİ TOPLU SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİNİN ANLAŞMAYLA SONUÇLANMASINA SEVİNDİ.
Gülüç Belediyesi İşçilerinin 1 Mayıs Öncesi Zam Sevinci

’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediyesi’nde çalışan işçiler 1 Mayıs İşçi Bayramı öncesi toplu sözleşme görüşmelerinin anlaşmayla sonuçlanmasına sevindi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Belediye İş Sendikası Zonguldak Şubesi ile belediyede çalışan 31 işçinin toplu sözleşme görüşmelerinin anlaşmayla sonuçlandığını söyledi.
Tüm işçilerin 1 Mayıs işçi bayramını kutlayan Demirtaş “Biz göreve geldiğimiz günden itibaren işçilerimizle belediye başkanı-işçi gibi değil, abi kardeş gibi çalışıyoruz. Gülüç’te yaptığımız her hizmetin altında onların emeği ve alınteri vardır. Bu günde yetkili sendika ile görüşmelerimizi anlaşmayla neticelendirdik. Hem sendika yöneticilerine hem de işçilerimize teşekkür ediyorum”dedi.
Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan’da Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a işçileri 1 Mayıs Bayramı öncesi sevindirdiği için teşekkür etti. Gülüç Belediyesi’nde çalışan işçiler,in günlük yevmiye ücretlerine ortalama yüzde 10 civarında zam yapıldığını aktaran Atayan, sosyal haklarda da önemli iyileştirmeler yapıldığını vurguladı.
Demirtaş ile Atayan toplu sözleşme metnini imzaladıktan sonra birlikte fotoğraf çektirdi.