Esra Erol canlı yayında gözyaşlarına boğuldu!

Esra Erol canlı yayında gözyaşlarına boğuldu!
27.10.2016 | 07:42

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Locadaki damat adaylarından Kemal’e aday olarak gelen Leman, acı dolu hayat hikâyesiyle Esra Erol’u derinden sarstı.

25 yaşında iki çocuk annesi olan Leman bugün(26 Ekim) canlı yayına, Kemal'e aday olarak geldi. Daha önce dini nikahlı bir birlikteliği olan Leman'ın yaşadıkları hem stüdyodakileri hem de Esra Erol'u gözyaşlarına boğdu.

Leman daha 16 yaşındayken annesinin ikinci defa evlenmesine karşılık olarak sadece dini nikahı olan bir evlilik yaşadı. Bu evliliğinden iki çocuğu oldu. Fakat daha sonra dini nikahlı eşi onu ve çocuklarını terk edip gitti. Bir süre İzmir'de annesi ve kız kardeşinin yanında yaşadı ama çocukları olduğu için ailesi onu istemedi ve İstanbul'a gelmek zorunda kaldı. İki çocuğuyla yaşam mücadelesi vermeye başlayan Leman, kalacağı bir yeri olmadığı için bir süre kadın sığınma evlerinde yaşadı. Erol, Leman'a küçük yaşta niçin böyle bir evlilik yaptığını sorunca, "annem, öz babamdan hiçbir zaman bahsetmezdi. Her zaman onun kötü biri olduğunu söylerdi. Hiç iyi şeyler anlatmazdı. Daha sonra ben istemediğim halde, ikinci evliliğini yaptı ben de o evden uzaklaşmak için, annemden intikam almak için dini nikahla evlendim. Ama kendi hayatımı mahvettim. Şimdi düzgün bir evlilik yapmak için, güzel sıcak bir yuva kurmak için en önemlisi çocuklarım için size geldim. Hayattaki tek gayem çocuklarıma bir yuva vermek" diyerek Erol'un sorusunu yanıtladı.

Esra Erol "Bir çocuğa sevgi vermezseniz yaşamda tutunamaz, kaybolur. Hepsi toplumun birer yarası olur."

Genç kadının hayatı için, çocukları için gösterdiği çaba ve yaşadıkları karşısında duyarsız kalamayan Erol ise duygularına hakim olamadı ve canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Esra Erol stüdyodakilere ve izleyicilere "25 yaşında bir kızın en büyük sorunu ne giyeceğim derdi olmalı. Ama Leman'ın yükü çok daha farklı, çok ağır. İki evladı var. Genç kızlara her zaman söylerim sizinle ilgili gerçek bir gelecek kurmak istemeyen biri farklı yollarla gelir. Ama bu işin tek doğrusu vardır. Sizin hayatınızda çocuklarınızın babası, annesi olacak kişi bunun için en doğru yolları seçer. Bu doğru yol da sevgidir. Bir evde sevgi olmazsa o evde yetişen çocukların kolu kanadı kırık olur. Gazetelerde, televizyonlarda sürekli görüyoruz; Çocuk istismarı var, şiddet var, taciz, tecavüz var. Bunları yapanların hepsi sevgisiz ailelerde büyüyen sevgisiz çocuklar. Bir çocuğa sevgi vermezseniz yaşamda tutunamaz, kaybolur. Hepsi toplumun birer yarası olur. Bizler toplumda güzel insanlar olmasını istiyorsak önce kendi çocuklarımıza sevgi vermekle onları sarıp sarmalamakla bunu yapabiliriz. Toplumu sadece sevgiyle iyileştirebiliriz. İnsanlar çocukları olsun diye deliriyorlar, çabalar, emekler veriyorlar. Sizler çocuklarınızın kıymetini bilin, bilin ki onlar da sevgi dolu nesiller yetiştirsin" diyerek izleyenlerine seslendi
SON DAKİKA