Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent'te en iyi kent gazetesini yapıyor olmanın, kent sorunlarının, usulsüzlüklerin, en önemlisi de devletin ve kurumların içinde çöreklenmiş paralel ihanet çetesiyle korkusuzca mücadele etmenin, tabi ki bedeli olacaktır.
Ancak bu bedelin, olaylara benzer duyarlılıkla yaklaştığımız bir sosyal medya fenomeni vasıtasıyla ödettirilmek istenmesi, bizi ayrıca üzmüştür. SABAH Ankara, 17 ve 25 Aralık 2013'te, Türkiye'yi bir kaosa sürüklemek için darbe girişiminde bulunan paralel örgüte yönelik SABAH gazetesinin hassasiyetini ve dik duruşunu aynen göstermiştir. Bunun aksini kimse iddia ve ispat edemez. Ankara'da derinlemesine yapılanan paralel örgüt ve bağlantılarıyla mücadelede en ön saflarda yer aldık. Bu isimlerin deşifre edilmesi ve gündeme getirilmesinde tarihe not düşecek haberlere imza attık.
Bu süreç zarfında, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde, Ankara Ticaret Odası'nda, Gazi Üniversitesi ve Turgut Özal Üniversitesi gibi birçok kurumun içinde yuvalanan paralel örgütle ilgili haberlerimizi günlerce manşete taşıdık. Gerçekleri, belgeleriyle çarşaf çarşaf yayımladık.
Yaptığımız haberlerle ilgili adaletin kapısını çalanlar, yine en önemli tokadı yargıdan yediler. Sonuçlanan tüm davalarda mahkemeler bizi haklı buldu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN