YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Bu jürinin işi zor

İşte Benim Stilim 2016 yarışmasında jüri koltuğunu paylaşan Neslihan Yargıcı, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez'in Allah yardımcısı olsun. Çünkü artık karşılarında ünlü olmak için her denilene boyun eğen genç kızlar yok. Bir şekilde şöhret olmuş, belli bir kariyere sahip, kendilerini en azından toplumun bir bölümüne kabul ettirmiş 'ünlüler' var. Durum böyle olunca, jürinin ve diğer yarışmacıların eleştirilerine karşı 'çatır çatır' kendilerini savunuyorlar. Hatta Neslihan Önder gibi 'jürinin ehliyetini' sorgulayanlar bile çıkıyor. Önder, geçenlerde Şebnem Sönmez'in demode saç stilini beğenen jüriyi yerden yere vurmuş, Hakan Akkaya da "Gel, sen otur o zaman bu koltuğa" diyerek tepki göstermişti. Konuyla ilgili en yerinde tespit ise TV 8'deki Aramızda Kalmasın programının yorumcusu Deniz Akkaya'dan geldi: "Bu sefer eski sezonlar gibi olmayacak. Bunlar bir şekilde ünlü olmuş insanlar. Kucaklarında egolarıyla yarışıyorlar." Bakalım bu ego tokuşturma mücadelesinden jüri ne kadar hasarla çıkacak...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN