Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedef ve vaatleri üzerine çok şey söylenebilir. 15 Nisan'dan sonra açıklanması beklenen AK Parti Seçim Beyannamesi'nin "Ekonomi" bölümünün iç ve dış piyasalara mesajı, güncel soru işaretlerini giderecek şekilde kaleme alınıyor. Yeni başarı öyküsünün yol haritasını çizecek beyanname, Türkiye'yi orta gelir tuzağına düşmekten kurtaracak, teknolojisiyle hukuk sistemiyle mega projeleri ve yapısal reformlarıyla bir üst lige taşıyacak önlemlerle donatılıyor.
Burada en kritik husus, ekonomiyi içe dönük tartışmalarla boğan, endişe pompalayan, küresel sisteme entegre kimlikten uzaklaştıran iddia ve senaryoların ne kadar boş olduğunu göstermek olacak. Uluslararası piyasaları, dengeleri, işbirliklerini gözeten orta-uzun vadeyi dikkate alan, ekonominin büyüme dinamiklerini yeniden tanımlayan, kamu-özel sektör sinerjisini güçlendiren, sosyal devleti vurgulayan, kaliteli eğitimi ve öngörülebilir hukuku teminat altına alan, "özgüvenli" bir dönemin bizi beklediği söylenebilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN