Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal güvenlik mevzuatının kapsamı, yalın olmayan içeriği, genelgelerle güncellenen uygulama esasları, çalışma hayatının taraflarını oluşturan işçi-işverenler açısından güçlükler yaratmakta. Bilgiye erişim ve değerlendirme zorlukları hak kayıplarına yol açmakta, vatandaş- devlet ilişkilerinde güven sorununa dönüşmekte... Detaylı ve doğru bilgi gerektiren konulardan biri de "Sporda Sosyal Güvenlik!"
SGK Daire Başkanı Cüneyt Olgaç'ın, alanında ilk olma özelliği taşıyan kitabını, kulüp başkanlarının, mali yöneticilerin, menajerlerin hatta bizzat sporcuların incelemesinde fayda var. "Sporcuların sigortalılığı, sporcular için genel sağlık sigortası, sporcuların emekliliği, federasyon ve kulüplerin yükümlülükleri, federasyonlar için örnek denetim modeli..." Meraklısı için açık, anlaşılır örnekler bu kitapta mevcut!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN