Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İSKENDER GÜNEN
İSKENDER GÜNEN

Kral çıplak

Bir de Giray Bulak olayını sormak istiyoruz. Giray Bulak 4 ayda bıraktı gitti. Bu Trabzonspor'un hala bir kurum olamadığının bir göstergesi mi yoksa Bulak'ın doğal bir seçimi mi?
Giray Bulak olayı, bir kulüp nasıl yönetilemezin en büyük göstergelerinden biri. Artık Trabzonspor yönetimi için söyleyebileceğimiz tek söz, 'KRAL ÇIPLAK.' Önce şike soruşturması sürecinde izlenen yanlış strateji, sonrasında Yıldırım Demirören federasyonuna verilen anlamsız destek sonucunda bugün gelinen nokta, gerçekten büyük bir hüsran. Kimse bugün Giray Bulak'ı suçlamasın. Çünkü bir kulüp yönetimi, birisine görev verirken sözleşme yapmak zorundadır. Bir de yaptığınız sözleşmede taraflardan biri sözleşme tarihinden önce ayrılma kararı verecek ise bir yaptırım maddesi bulunması zorunluluktur. Bütün bunlar yapılmadığı için Giray Bulak burada en son suçlu kişidir. Benim bir başka anlamadığım nokta ise yıllardır sistemden yakınmak. Sistem yok ki! Çünkü Kişilere bağlı (ne yazık ki aynı kişiler) bir birim oluşturulduktan sonra, söz konusu kişi gitmesi halinde eğer birim dağılıyorsa veya çöküyorsa ortada ne birim ne de sistem olmadığının en açık göstergesidir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN