Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dün geceki karşılaşmanın yorumunu yaparken yazanlar genelde ana fikri sona bırakırlar. Uzatırlar da uzatırlar. En sonunda da hakeme iki tane çakarlar veya hakeme, "süperdi" diye yazarlar, yorum biter. Ben sevgili okuyucuları fazla yormayacağım. Bu Astana'dan Galatasaray 2-2'lik beraberlik ile çıkmışsa gitsin Eyüp Sultan'da kurban kessin! Hatta "Dana kessin" diyeceğim ama Başkan ağlıyor, "Param yok" diye! Yöneticiler desen tanıyan ve bilen yok! Başkan bir taraftan ağlıyor televizyonda, teknik direktör öbür taraftan ağlıyor. Normal! Dün hakem "çoban" da ağladı, çıktı! Hem de sümkür sümkür! O kadar çok ağladı ki peçete filan yetmedi. Düşünün kulüp başkanı ağlıyor, teknik direktör ağlıyor, futbolcular ağlıyor. Ve hala çıkıp diyoruz ki "Biz çok iyiyiz, parçalarız. Dörde böleriz. Üçe katlarız..."
Bakın beyler kötü oynarsınız, kabulüm. Kendi kalene gol atarsın, kabulüm. Bir metreden golü yersin, ona da kabulüm. Ama sizin koşmanızı ve mücadele etmenizi hiçbir şey etkileyemez ve engelleyemez!
Dün Astanalı futbolcular bütün mücadeleleri Galatasaraylılardan daha iyi yaptılar. Oyunu Galatasaraylı oyunculardan çok daha iyi okudular. Yani kısacası 90 dakikanın hakimi onlardı.
Dün maçı Galatasaray kazansaydı futbol adına gerçekten "yazık" olurdu.
Tek tek futbolcuları yazmaya kalksam sayfalar tutar. Ama şu bir gerçek ki Galatasaray'da oynayan çok "üst düzey" iki, üç tane oyuncu var. Onların harici biraz fazla alt düzeyde!
Hakemlerimize kızıyoruz, "Neden bunları yapıyorsunuz?" diye! Bu kızanların başında da ben geliyorum. "Bu büyük takımlara çok prim veriyorsunuz" diye! Pozisyonu tekrar tekrar seyredin. Selçuk'un aldığı sarı karta bir bakın Selçuk'un gördüğü kartın Galatasaray'da oynarken bir tane örneğini göremezsiniz. Niye çünkü Selçuk o pozisyonlarda topu tuttu mu, Türkiye'de hakemlerin hiçbiri sarı kartı gösteremiyorlar. Dün gece hakem sarı kartı göstermekle yüzde yüz doğruyu yaptı. Selçuk'un yaptığı yanlıştı!

12 MİLYON TL ALACAK

Selçuk İnan da çıkıyor televizyonlara, "Bizim aldığımız paralar niye çok konuşuluyor?" diye konuşuyor. Konuşulur tabii, Selçuk'un Türkiye'de aldığı para 3.5 milyon Euro! Yani tam 12 milyon TL... Beyefendi 12 milyon alıp ağlayacak sonra da Astana'da el oğlu sarı kartı çakacak gözünün üstüne, yapıştıracak. O Selçuk İnan 90 dakika sahada yürüyecek. Onun aldığı paranın onda birini alan Astanalı futbolcular da sahada "Eşek" gibi koşacak. Bu benzetmeyi Astanalı futbolculara yapıyorum nasıl olsa onlar beni mahkemeye vermezler. Bizimkilere söylesen aman Allah!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN