Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayır, İstanbul'un yeni Emniyet Müdürü'nden de cevap gelmedi.
İstanbul'a Boğaz Köprüsü'nün yapıldığı 1972 yılından beri hizmet veren, Barbaros Bulvarı, Balmumcu bağlantısı, bu yolu ortak kullanan Zorlu Center'ın inşaatı başlayınca kapatıldı, bir daha açılmadı..
Ben de hepsine isim vererek sordum..
Ey İstanbul Anakent Belediye Başkanı, Ey İstanbul Emniyet Müdürü, Ey Karayolları Genel Müdürü, "Bu girişi siz mi kapattınız?.
Niçin?.."
Hem de kaç defa sordum. Kapı duvar.. Hepsinin de eşek yüküyle para alan basın danışmanları varken, okumamış olabilirler mi?.
15 milyonluk kentte, en çok kullanılan bir yol kapatılıyor ve kimsenin haberi yok.. Demek bir takım mahalle çocukları, bir gece gidip taş yığıp otobanı kesmişler..
Peki haberiniz yok da, 15 milyonluk bu kent umurunuzda da mı değil?.
Emniyet Müdürü değişince, yenisine bir daha sordum. Bu defa inanın umutluydum, ama hayır.. Bir aya yaklaştı, ondan da ses çıkmadı..
Yahu kim neden korkuyor, "Bu yolu ben kapattım" demeye.. Ya da kim neden korkuyor, kimin kapattığını açıklamaya?.
Zorlu bile açıkladı yahu "Bizim alakamız yok" diye.. Peki kimin alakası var, Allah için?.
Bir ay sonra yerel seçim varken hem de, elimde fener sokaklara düşüp bu kente sahiplenen "Adam" mı arayayım?.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN