Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önce sizlere sevgili dostum Burcu Hanif'ten aldığım notu nakledeyim.
"Herkese Kitap Vakfı, bu 2 senedir Migros'la kitap toplama kampanyası gerçekleştiriyor.
İlk seneki kampanyamızdan 29 bin, bu seneki kampanyamızdan ise 16 bin kitap topladık.
Bu kitapların hepsi www. kitapvakfi.org adresinden bize başvurup, form dolduran ihtiyaç sahibi kurumlara gönderiliyor.
Bunların arasında ağırlıklı okullar olmak üzere, cezaevleri, alay komutanlıkları da var.
En son 2 hafta önce Bebek parkında, Rotary ve Beşiktaş Belediyesi ile kitap toplama kampanyasından elde edilen kitapları tam 100 okula gönderdik. Yine D&R işbirliği ile sürdürdüğümüz Kitapcan Kitap Kartı projemizle, her ay bu karta belli bir miktar yatıran bağışçılarımız ile ihtiyaç sahibi öğrencileri buluşturarak her ay kendi seçtikleri kitabı bu kart ile satın almalarını hedefliyoruz.
Bu projemizle , bağışçı kurumların sayesin de birçok Darüşşafaka öğrencimizi kart sahibi yapıp, seçtikleri kitapları almaları için D&R'da ağırladık.
Yine Türkiye'nin dört bir yanından ihtiyaç sahibi öğrenciler web sitemizden form doldurarak bu kart için başvurabiliyor."
Şimdi mucizeler başaran vakfın TÜYAP Kitap Fuarı'nda bugün bir etkinliği var.
Saat 14:30'da 7. ve 8'inci Hall arasındaki duvarda sergilenecek.
Ahmet Güneştekin'in Yaşar Kemal'in "Bu Bir Çağrıdır" kitabına kapak olmuş yağlı boya eseri ile Yaşar Kemal'in kitaplarının buluştuğu 1."Kitapcan KitapART" yapıtının açılış töreni yapılacak.
Yolunuz Beylikdüzü'ne düşerse, orada olmaya bakın..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN