HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Yaşa Yüksel!..

Yüksel Aytuğ gene ne güzel eleştirmiş "O Ses Çocuklar"ı eleştirenleri.. Hatta programı RTÜK'e ihbar edip, yasaklanmasını isteyen sansürcüleri..
Mesele program değil Yüksel.. Eleştirenlerin bana sorarsan ne çocuklarla ilgisi var, ne pedogoji, ne eğitimle.. Bir kısmı popülizm yapıyor. Günümüzde çok geçerli ya..
Geri kalanın derdi Acun'la.. Biz başarıyı çekemiyoruz. Kıyının da köşesinden bir basit spor programının muhabirlerinden biriyken, müthiş zekası ve tükenmez çalışkanlığı ile, yolunu tırnaklarıyla kazıyıp, kısa zamanda Milyoner bir TV Patronu olmasını fena halde kıskanıyoruz..
Amerika'da doğsaydı, Acun, hayatı şimdi romandı, filmdi.
Daha Anaokulu girişinde başlayan acımasız yarışmalarla stressten nerdeyse intihar durumuna gelen, çocukluğunu ve gençliğini yaşamayanların ülkesinde, neşeli, eğlenceli bir çocuk ses yarışmasının kime zararı var?.
Barış Manço'nun hala , efsane "7'den, 77'ye" programında kimler yarışıyordu..
Sakın "Onların 10 alıyordu" demeyin. Hayatlarını, yaşamlarını, kaderlerini değiştirecek, onları okulun üstüne bir de dershane kölesi yapan sınavlarda tüm çocuklarımız 10 mu alıyor, yoksa ölesiye sıralanıyorlar mı?.
Hayatın kendisi bir yarış değil mi?.
Yarışın ama sakın kazanmayın olur mu?.
Yoksa sizi sansür ederler..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN