Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pazartesi gecesi Süreyya'da idim.. Çok sevdiğim kardeşlerim Borusan Kuartet ve gene çok sevdiğim, 'da yaşayan Ferhan ve Ferzan Önder ikizler ortak veriyorlardı.
Aslında ben o programı dinlemeye gitmezdim. Ben "Klasik" klasikçiyim.. Öyle modern, yani ya Contemporary denemeleri sevemiyorum.. Ama sahnedeki altılıyı öyle seviyorum ki, "Göreyim" diye gittim, inanın..
İzlerken, kendi konserlerini, uflayarak, oflayarak, bin sıkıntı içinde patlayarak bitiren Senfoni mensuplarının da orada olmasını istedim. Alacakları öyle ders vardı ki!.
Öyle neşeyle, öyle keyifle çalıyorlardı ki, Borusan ve ikizler, neşeleri salona da bulaştı. Hepimiz kendimizi kaptırdık.. Coştuk.. Başta "Bu ne" dercesine cılız alkışlar, sonra "Yıkılan salon"a dönüştü..
Salonun eğlenmesini istiyorsanız, önce siz işinizi keyifle yapacaksınız!.
Senin zevk almadığın, işkence gibi çaldığın müziği benim dinlememi nasıl beklersin?.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN