Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ölümsüz dostum, canım Fikret Ağabeyimi kaybedeli bir yıl olmuş.. Kendi ömrünü ve sanatını ona feda eden harika insan, eşi bir anma programı yapmış.. Çok geç haberim oldu ne yazık ki.. Zamanında haber veremedim.
Salı günü Hacı Bektaş Veli Vakfı'nda bir özel program yapılmış. İkinci etkinlik, cuma günü 19.00'da Antalya , Sanat Kültür Vakfı'nda düzenlenecek.
Bu arada, Antalya Fikret Otyam Galerisi'nin Belediye tarafından kapatıldığı haberini aldım ve çok şaşırdım. Otyam'la, bugünkü başkan Menderes Türel'in nasıl yakın olduklarını geçmişten bilirim. Hemen Türel Başkanı aradım..
"Olur mu öyle şey?. Mümkün mü?. Fikret Ağbiye sevgim bir yana, ben Antalya'yı müzeler kenti yapmaya azimliyim. 9 Müze projesine girişirken, Fikret Otyam Galerisi'ni kapar mıyım?. O bina tümüyle tadilata alındı.. Çalışmalar biter bitmez, galeri eskisinden güzel açılacak" dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN