X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 5.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:49
AKSARAY KILIÇARSLAN İLKOKULU FOLKLOR EKİBİ, KAHRAMANMARAŞ’TA YAPILACAK OLAN ŞAMPİYONA ÖNCESİNDE AKSARAY BELEDİYESİNİ ZİYARET EDEREK BELEDİYE BAŞKANI HALUK ŞAHİN YAZGI’DAN ŞAMPİYONA İÇİN DESTEK İSTEDİLER.
Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Kılıçarslan İlkokulu folklor ekibi, Kahramanmaraş’ta yapılacak olan şampiyona öncesinde Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret ederek, şampiyona için destek istedi.
17 Nisan Kahramanmaraş’ta çeşitli dallarda yapılacak olan Folklor şampiyonasına Aksaray’ı temsilen katılmaya hak kazanan Kılıçarslan İlkokulu minik folklor ekibi, turnuva öncesinde hazırlıkları tamamlamaya başladı. Şampiyonda Aksaray’ı temsil edeceklerini söyleyen minik öğrenciler, Belediye Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya kupa sözü verdi.
Bu duruma çok sevinen Başkan Yazgı, minik öğrencileri kararlı bir şekilde turnuvaya katılmasının başarıyı getirecek en önemli olgu olduğunu söyledi. Başkan Yazgı, minik folklor ekibinden başarı beklediği sözünü yeniledi ve “Eğer turnuvadan kupa getirirseniz. Sizleri Konya’da ki Bilim Merkezi’ne götüreceğim” sözünü verdi. Önümüzdeki süreçte Aksaray’a da Çocuk Bilim Merkezi inşa etme düşüncesini çocuklarla paylaşan Başkan Yazgı, “Kuracağımız Bilim Merkezi’nde her türlü konuyu inceleme ve araştırma imkanı bulacaksınız. Hatta deneyler bile yapabileceksiniz” diye konuştu.
Minik çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Yazgı, folklor ekibindeki öğrencilere hediyeler verdi.