X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI TARAFINDAN YAPTIRILACAK OLAN “200 KİŞİLİK KIZ ÖĞRENCİ YURDU” İHALEDE EN UYGUN TEKLİFİ VEREN ALBAYRAK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ İLE VAKIF ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI.
Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı

’nın Kumluca İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılacak olan “200 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu” ihalede en uygun teklifi veren Albayrak İnşaat Limited Şirketi ile vakıf arasında sözleşme imzalandı.
Kumluca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine, Vakıf Başkanı sıfatıyla Kaymakam Canan Hançer Baştürk, Mütevelli Heyet Üyesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gülçin Turan ve Albayrak İnşaat Limited Şirketi sahibi Mustafa Albayrak katıldı.
Kaymakam Canan Hançer Baştürk konuşmasında; “Sözleşme tarihinden itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak 260 gün içinde tamamlanması planlanan yurt binasının, 2015 yılı Kasım ayında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesini hedefliyoruz. Yaklaşık 4.000.000,00-TL (Dörtmilyon) Türk Lirasına mal olacak yurdun kaynağı, Vakfımız aracılığıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünce karşılanacaktır. Kumluca’ya ve bölge halkına hayırlı olsun” dedi.