Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı
Antalya’nın Kumluca İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılacak olan “200 Kişilik Kız Öğrenci Yurdu” ihalede en uygun teklifi veren Albayrak İnşaat Limited Şirketi ile vakıf arasında sözleşme imzalandı.
Kumluca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine, Vakıf Başkanı sıfatıyla Kaymakam Canan Hançer Baştürk, Mütevelli Heyet Üyesi Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gülçin Turan ve Albayrak İnşaat Limited Şirketi sahibi Mustafa Albayrak katıldı.
Kaymakam Canan Hançer Baştürk konuşmasında; “Sözleşme tarihinden itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılarak 260 gün içinde tamamlanması planlanan yurt binasının, 2015 yılı Kasım ayında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesini hedefliyoruz. Yaklaşık 4.000.000,00-TL (Dörtmilyon) Türk Lirasına mal olacak yurdun kaynağı, Vakfımız aracılığıyla Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünce karşılanacaktır. Kumluca’ya ve bölge halkına hayırlı olsun” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenci Yurdu İçin Sözleşme Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN