X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, Antalya’ya Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, ’ya Geliyor

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:32
0-2 YAŞ VE 18 AY-5 YAŞ ARASI ÇOCUK VE AİLELERİNİ DANSLA BULUŞTURAN VE YILIN EN İYİ ETKİNLİĞİ SEÇİLEN, UNESCO DESTEKLİ “DANCE WİTH BABİES”, 30-31 MAYIS TARİHLERİNDE ANTALYA 1947 BALLET STUDİO’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.
Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, Antalya’ya Geliyor

0-2 yaş ve 18 ay-5 yaş arası çocuk ve ailelerini dansla buluşturan ve yılın en iyi etkinliği seçilen, UNESCO destekli “Dance With Babies”, 30-31 Mayıs tarihlerinde 1947 Ballet Studio’da gerçekleştirilecek.
Bebekli ve çocuklu aileleri dansın ve birlikte hareket etmenin gücü ile buluşturarak, gelecek nesillere ilham veren aileler oluşturmayı hedefleyen uluslararası dans etkinlikleri “Dance with Babies” ve “Dance with Toddlers”; İskoçya, İngiltere, İtalya, Meksika, ABD, Romanya ve İsviçre’den sonra şimdi Türkiye’de gerçekleştirilecek.
2013 yılında İskoçya’da kurulan ve geçtiğimiz yıl İngiltere’de “Netmums UK Classes For You” ödülünü kazanan Dance with Babies, 30-31 Mayıs tarihlerinde Antalya 1947 Ballet Studio’da yapılacak. Sadece annelerin değil, dansı ve hareket etmeyi seven babaların da bebekleri ile birlikte katılabileceği "Dance with Babies” etkinliği, Salsa, Cha cha, Rock’n Roll, Klasik Bale başta olmak üzere 7 farklı dans stilini fitness hareketleri ile bir araya getirerek ailelerle buluşturacak.