Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, Antalya’ya Geliyor

Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:32
Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, Antalya’ya Geliyor
0-2 yaş ve 18 ay-5 yaş arası çocuk ve ailelerini dansla buluşturan ve yılın en iyi etkinliği seçilen, UNESCO destekli “Dance With Babies”, 30-31 Mayıs tarihlerinde Antalya 1947 Ballet Studio’da gerçekleştirilecek.
Bebekli ve çocuklu aileleri dansın ve birlikte hareket etmenin gücü ile buluşturarak, gelecek nesillere ilham veren aileler oluşturmayı hedefleyen uluslararası dans etkinlikleri “Dance with Babies” ve “Dance with Toddlers”; İskoçya, İngiltere, İtalya, Meksika, ABD, Romanya ve İsviçre’den sonra şimdi Türkiye’de gerçekleştirilecek.
2013 yılında İskoçya’da kurulan ve geçtiğimiz yıl İngiltere’de “Netmums UK Classes For You” ödülünü kazanan Dance with Babies, 30-31 Mayıs tarihlerinde Antalya 1947 Ballet Studio’da yapılacak. Sadece annelerin değil, dansı ve hareket etmeyi seven babaların da bebekleri ile birlikte katılabileceği "Dance with Babies” etkinliği, Salsa, Cha cha, Rock’n Roll, Klasik Bale başta olmak üzere 7 farklı dans stilini fitness hareketleri ile bir araya getirerek ailelerle buluşturacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyaca Ünlü Aile Etkinliği “Dance With Babies”, Antalya’ya Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN