X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başvurusunu Yapan Yalçın Pekgüzel, Hedeflerini Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başvurusunu Yapan Yalçın Pekgüzel, Hedeflerini Açıkladı

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015 15:18
TBMM 25. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN DÜN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPAN İŞADAMI YALÇIN PEKGÜZEL, “YENİ DÖNEMDE AYDIN VE GÜZEL İNSANLARI İÇİN HER TÜRLÜ MÜCADELEYİ VERECEĞİZ” DEDİ.
Başvurusunu Yapan Yalçın Pekgüzel, Hedeflerini Açıkladı

TBMM 25. Dönem milletvekilliği için dün AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapan işadamı Yalçın Pekgüzel, “Yeni dönemde ve güzel insanları için her türlü mücadeleyi vereceğiz” dedi.
Aydınlı işadamı Yalçın Pekdüzel, TBMM 25. Dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu dün AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen’e teslim etti. Bugün eşi Seval, kızı Ülkem, oğulları Süleyman Kaan ve Salim Demir ile ekibi ve destekçileriyle AK Parti il binasına gelen Pekgüzel, hedefleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.
Adaylığa Aydınlılar, dostları ve partili arkadaşlarının ısrarı üzerine karar verdiğini açıklayan Yalçın Pekgüzel, sözlerine Efeler Belediye Başkan Adaylığı süresinde seçim çalışmaları sırasında kaybettiği amcaoğlu Şener Pekgüzel’i anarak başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanında yer almanın ve onların mücadelesine katkı sağlamanın kendisi için bir şeref olduğunu belirten Pekgüzel, “Demokrasi şehidi rahmetli Menderes’in şehri Aydın’da partimizi daha geniş kitlelerle buluşturmayı amaçlıyorum. Bu yeni dönemde; yeni bir ruh, yeni bir heyecan ve yeni bir motivasyonla hedeflerimize ulaşabileceğimize inancım tamdır. Sorunlar karşısında yenik, moralsiz ve başımız eğik bir şekilde evlerimize gitmeyeceğiz. Aydın ve güzel insanları için her türlü mücadeleyi vereceğiz ve başlarımız yükselen bir güneş gibi dik bir şekilde evlerimize döneceğiz. Bu potansiyel ve birikime sahibiz. İnsanımıza güveniyoruz ve bunu birlikte başarabiliriz. Allah yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.