X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuaförler Kuşadası’nda Buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuaförler Kuşadası’nda Buluşuyor

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015 14:48
KUŞADASI, KUAFÖRLERİN EĞİTİM KAMPINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK. TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN ARALARINDA ÜNLÜ İSİMLERİN DE BULUNDUĞU PROFESYONEL KUAFÖRLER, 4 GÜN BOYUNCA KUŞADASI’NDA BİR ARAYA GELECEK.
Kuaförler Kuşadası’nda Buluşuyor

Kuşadası, kuaförlerin eğitim kampına ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin dört bir yanından aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu profesyonel kuaförler, 4 gün boyunca Kuşadası’nda bir araya gelecek.
Akademi Cadde ve Nabi Erkarakaşoğlu’nun organizatörlüğünde Kuşadası Pine Bay Tatil Köyü’nde gerçekleştirilecek olan Kuaförler Eğitim Kampı 23 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 4 gün sürecek. Eğitim kampının ilk gününde Mehmet Aktekin işletme eğitimi, Sibel Bircan topuz eğitimi, ikinci gün Burçak Erkarakaşoğlu makyaj eğitimi ve Ceyhun Çallılar ise kesim eğitimi verecek. Aynı gece Türkiye Topuz yarışması düzenlenecek. Orhan Bölük, Evren Balkan, Cem Benteşen, Şakir Kocabıyık ve Eyüp Şimşek’in juri üyeliğini yapacağı topuz yarışmasında 1000 lira para ödülü verilirken, yarışmada ünlü isimler de şov yapacak. Eğitim kampının üçüncü gününde ise Andan Serder ve Salih Pehlivan kesim, ombre, renklendirme, imaj danışmanlığı konularında eğitim verecek. Eğitim kampının son gününde ise Türkiye’nin dört bir yanından gelen kuaförler onuruna gala yemeği ve after party verilecek. Eğitim kampının organizasyonunu gerçekleştiren Kuşadalı kuaför Nabi Erkarakaşoğlu, bugüne kadarki en kapsamlı eğitim kampını gerçekleştireceklerini belirterek, Türkiye’nin dört bir yanından kuaförleri Kuşadası’nda ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.