X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Prof. Dr. Polat, ADÜ Turizm Fakültesi Ailesiyle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Prof. Dr. Polat, ADÜ Turizm Fakültesi Ailesiyle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
EGE ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. GÜRCAN POLAT, ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) TURİZM FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ELEMANLARI VE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU
Prof. Dr. Polat, ADÜ Turizm Fakültesi Ailesiyle Buluştu

Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürcan Polat, Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Turizm Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencileriyle buluştu.
Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gürcan Polat, Adnan Menderes Üniversitesi Kuşadası Turizm Fakültesi’nin konuğu olarak “İda Dağı Eteklerinde Bir Kültürel Miras: Antandros” konulu bir seminer verdi.
Prof. Dr. Gürcan Polat seminerde, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Mahallesi yakınlarında yer alan ve mozaikleriyle ünlü önemli bir Troas Antik Kenti olan Antandros’da kendisinin öncülüğünde 15 yıldır devam eden kazılardan elde ettiği bilgileri ADÜ Turizm Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencilerle paylaştı. Seminerin sonunda Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gül Erbay Aslıtürk, Prof. Dr. Gürcan Polat’a çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.