X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Özakcan; “Efeler İlçesi Temizlikte Öncü Olacak”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Özakcan; “Efeler İlçesi Temizlikte Öncü Olacak”

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
EFELER BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ, ADNAN MENDERES BULVARI ÜZERİNDE BULUNAN DİREK TİPİ ÇÖP KOVALARINI YENİLEDİ.
Başkan Özakcan; “Efeler İlçesi Temizlikte Öncü Olacak”

Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan direk tipi çöp kovalarını yeniledi.
Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki direk tipi çöp kovaları yıpranmış olması sebebiyle değiştirilerek, yerine yenileri yerleştirildi. İlçenin temizliğine önem verdiklerini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Gün içerisinde ilçe halkımızın ve diğer il ve ilçelerden gelen vatandaşlarımızın en yoğun olarak kullandığı bölge olan Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki belediyemize ait direk tipi çöp kovalarını yeniledik. Halkımızın daha temiz, daha güzel bir ilçede yaşamaları için her geçen gün farklı yerlerde çalışmalar yapıyoruz. Göreve geldiğimiz 11 aydan bu yana ‘Önce Efeler, Öncü Efeler’ sloganımızla hareket ettik ve bundan sonra her konuda olduğu gibi ilçenin temizliği ve düzeninde de Efeler ilçemiz öncü olacaktır” dedi.