X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP Kuşadası İlçe Örgütü’nden Ön Seçim Açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP Kuşadası İlçe Örgütü’nden Ön Seçim Açıklaması

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 09:55
CUMHURİYET HALK PARTİSİ KUŞADASI İLÇE ÖRGÜTÜ TARAFINDAN 29 MART PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞEN MİLLETVEKİLLİĞİ ÖN SEÇİMİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI.
CHP Kuşadası İlçe Örgütü’nden Ön Seçim Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası ilçe örgütü tarafından 29 Mart Pazar günü gerçekleşen milletvekilliği ön seçimiyle ilgili açıklama yapıldı.
CHP Kuşadası ilçe Başkanı Soner Kaplan imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, “ Ön seçimler ile Türkiye’ye demokrasi dersi verdik. Bir seçimin nasıl yapılabileceğini öğretmiş olduk. Şimdi yeni bir hedefe yürüyoruz, hep beraber gücümüze güç, sevgimize sevgi katarak, ön seçim yorgunluğundan hemen çıkıp 7 Haziran’da iktidar olmanın yolunda, gecemizi gündüzümüze katarak, hep beraber çalışıp iktidar olacağız. ’da 5 ve yukarısı Milletvekili hedefimiz ve bunu da başaracağız. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle İlçe Yönetimim, Kadın Kollarım ve Gençlik Kollarımla emeği geçen parti emektarları Sandık Sorumlularıma, İlçe Örgütümün bütün üyelerine ve ayrıca bu süreçte bize desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Özer Kayalı’ya teşekkür eder ve sıralamaya giren bütün Milletvekili adaylarımıza, hep birlikte iktidar yolunda başarılar diliyorum “ denildi.