X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nazilli Cumhuriyet Başsavcı Yazıcı’dan Savcı Kiraz İçin Taziye Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nazilli Cumhuriyet Başsavcı Yazıcı’dan Savcı Kiraz İçin Taziye Mesajı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
NAZİLLİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI İLKER YAZICI, İSTANBUL ÇAĞLAYAN ADLİYESİNDE YAŞANAN TERÖR EYLEMİNDE ŞEHİT OLAN CUMHURİYET SAVCISI MEHMET SELİM KİRAZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI.
Nazilli Cumhuriyet Başsavcı Yazıcı’dan Savcı Kiraz İçin Taziye Mesajı

Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı, İstanbul Çağlayan Adliyesinde yaşanan terör eyleminde şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için başsağlığı mesajı yayımladı.
Başsavcı Yazıcı, İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın görevi başındayken uğradığı terör saldırısında şehit olduğunu hatırlatarak; “Toplumumuzda adalet ve güven duygusunun en büyük teminatı olan adalet camiasının değerli mensubu İstanbul Adliyesi Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’a yönelik menfur terör saldırısını şiddetle kınar, yapılan bu alçakça saldırının bizler yargıç mensuplarının her türlü suç ve suçlularla mücadele etmemizde ayrı bir azim ve kararlığa sevk edeceğini bildirmek isterim. Merhum Cumhuriyet savcımıza Allahtan rahmet, değerli ailesine sabırlar dilerim. Tüm halkımızın başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.