X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuşadası Resim Çalıştayı Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuşadası Resim Çalıştayı Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 1.5.2015 00:18 Güncelleme Tarihi: 1.5.2015 01:39
DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNDEN RESSAMLARIN KATILDIĞI KUŞADASI SANAT KOLONİSİ 2.MEHMET NURİ GÖÇEN RESİM ÇALIŞTAYI SONA ERDİ.
Kuşadası Resim Çalıştayı Sona Erdi

Dünyanın çeşitli ülkelerinden ressamların katıldığı Kuşadası Sanat Kolonisi 2.Mehmet Nuri Göçen Resim Çalıştayı sona erdi.
Uluslar arası Kültür Sanat Diyalogları Derneği’nin Göçtur grubunun desteğiyle organize ettiği çalıştayın kapanış töreni, tarihi Tabakhaneler Bölgesi’ndeki Hilton Double Tree Old Town Tanneries’de yapıldı. 10 gün önce başlayan çalıştayda Liseler ve Üniversiteler arası resim yarışması da yapıldı. Törende dereceye girenler ile çalıştaya katılan Türk ve yabancı ressamlara ödüllerini Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Göçtur yönetim kurulu başkanı Naile Göçen Çukurova verdi.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Özer Kayalı, “Seçildiğimiz günden bu yana sanata ve sanatçılara destek olduk. Bundan sonra da kültür ve sanat alanında desteklerimiz sürecek. Çeşitli ülkelerden ve ülkemizden bir birinden değerli sanatçıyı Kuşadası’nda görmek bizi mutlu ediyor. Bu çalıştaya emeği geçen, destekleyen, katılan herkese Kuşadası adına teşekkür ediyorum” dedi.