X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kayalı, Nazilli Sitesi Halk Pazarını Denetledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kayalı, Nazilli Sitesi Halk Pazarını Denetledi

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 21:38 Güncelleme Tarihi: 19.5.2015 01:07
KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖZER KAYALI, YAKLAŞAN TURİZM SEZONU ÖNCESİNDE KADI KALESİ MAHALLESİ’NDE BULUNAN NAZİLLİ SİTESİ HALK PAZARI’NI DENETLEDİ.
Kayalı, Nazilli Sitesi Halk Pazarını Denetledi

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, yaklaşan turizm sezonu öncesinde Kadı Kalesi Mahallesi’nde bulunan Nazilli Sitesi Halk Pazarı’nı denetledi. Başkan Kayalı onaylanmış projede yer almayan her şeyin kaldırılması yönünde talimat verdi.
Yaklaşan turizm sezonu öncesinde Kuşadası Belediyesi, çalışma ve denetimlerine hız verdi. Son olarak Nazilli Sitesi Halk Pazarı’na yönelik olarak zabıta ekipleri tarafından düzenlenen denetime Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı bizzat katılarak tek tek bütün dükkanları dolaştı. Onaylanmış projede yer almayan her şeyin kaldırılması yönünde talimat veren Kayalı, bu tür denetimlerin sıklaştırılacağını vurgulayarak “Sıfır işgaliye uygulaması ile Kuşadası Kaleiçi’ni düzenledik. Sahil bandında yer alan tezgâhları kaldırdık. Şimdi pazaryerlerimizi denetliyoruz. Daha temiz, daha düzenli bir Kuşadası için denetimleri sıklaştıracağız” dedi.