X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Didim Ekk’dan Girişimcilere Kredi Müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Didim Ekk’dan Girişimcilere Kredi Müjdesi

  • Giriş Tarihi: 18.6.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 10:46
DİDİM’DE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ TAMAMLAYARAK SERTİFİKALARINI ALAN KURSİYERLERE DİDİM ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANINDAN MÜJDE GELDİ. KOSGEB HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ TURGUT GÖZEN’İN ESNAF KEFALETE YAPTIĞI ZİYARETTE KONUŞAN BAŞKAN KU
Didim Ekk’dan Girişimcilere Kredi Müjdesi

Didim’de Girişimcilik Eğitimi tamamlayarak sertifikalarını alan kursiyerlere Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanından müjde geldi.
KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Turgut Gözen’in Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç’i ziyaretinde, girişimcilere yeni müjdeler geldi. Ziyarette Gözen’e Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ’da eşlik ederken, ziyarette girişimciler için yeni olanaklar ele alındı.
Ziyarette konuşan KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Turgut Gözen Didim’de girişimcilik kursuna katılan kursiyerler sertifikalarını verdiklerini belirterek, “Bu tür girişimcilere destek olunması amacıyla Kooperatif başkanımız bizlere destek sözü verdi. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
BİR YILLIK KREDİ YÜZDE 4
Didim EKK Başkanı Alim İhsan Kubaliç ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek “Bizler Esnaf Odasına kayıtlı esnaflarımıza düşük faizli krediler veriyoruz. KOSGEB’ten girişimcilik kursuna katılmış, Esnaf Odasına kayıtlı olan ve bizim şartlarımızı da uyan arkadaşlara kredi vereceğiz. Bizler kooperatif olarak 1 yıllık geri ödemeli kredilerde yüzde 4,1 ila 5 yıl arasındaki kredilerde yüzde 5 faizli krediler veriyoruz. Bizim verdiğimiz krediler hazine destekli; 1 ve 3 aylık dilimlerde ödenebiliyor. Bu konuda bilgi almak isteyen arkadaşları Kooperatifimize bekliyoruz” dedi.