X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kuşadası’nda Ramazan Eğlenceleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kuşadası’nda Ramazan Eğlenceleri

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
KUŞADASI BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RAMAZAN EĞLENCELERİ BAŞLADI
Kuşadası’nda Ramazan Eğlenceleri

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan eğlenceleri başladı. Ramazan eğlencelerinin ilk gününe Kuşadalılar yoğun ilgi gösterirken özellikle çocuklar oldukça hoş vakit geçirdi.
İftar sonrası İsmail Cem Barış ve Dostluk Meydanı’nda başlayan Ramazan eğlencelerinin ilk gününde kanto, kukla, jonklör, animasyon ve Karagöz ve Hacivat gösterileri yapıldı. Çocuklar Mickey ve Minnie Mouse ile bol bol fotoğraf çektirirken, Meddah İbiş ile keyifli dakikalar geçirdi. Etkinlik boyunca tüm vatandaşlara Osmanlı şerbeti ve pamuk şeker ikram edildi.
Ramazan ayı süresince devam edecek olan eğlenceler arasında Fasıl, Aşuk Maşuk Şov, Meddah, Karagöz ve Hacivat, Kanto, Robot Şov, Kukla Tiyatrosu, Yerel Gösteri Grupları, İllüzyon Gösterisi, Jonklör, Orta Oyunu ve Ateşbaz gibi gösteriler yer alıyor. Ayrıca programda 27 Haziran’da Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Çakar halk konseri, 13 Temmuz Kadir Gecesi’nde ise Burcu Karadağ Ney dinletisi bulunuyor. Etkinlikler her gece saat 22.00-24.00 arasında düzenleniyor.