X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 10:10
BAYBURT BELEDİYE BAŞKANI METE MEMİŞ, MAHALLE MUHTARLARIYLA PERİYODİK OLARAK DÜZENLEDİĞİ TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.
Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Belediye Başkanı Mete Memiş, mahalle muhtarlarıyla periyodik olarak düzenlediği toplantılarına devam ediyor.
Şehir merkezindeki 14 mahallenin muhtarıyla gerçekleşen toplantıda, Bayburt’un sorunları ve şehrimizde gelecekte nelerin yapılabileceği konuşuldu.
Belediye Başkan Yardımcıları Nesimuttin Selçuk, Şahin Kızılaslan belediye meclis üyeleri ile birim müdürlerinin katıldığı toplantıda açıklamalarda bulunan Başkanı Memiş, hali hazırda yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi.
Ağırlıklı olarak kentsel dönüşüm projelerinin konuşulduğu toplantıda Başkan Memiş şunları belirtti: ’’TOKİ’de kentsel dönüşüme bakan daire başkanı geçtiğimiz günlerde buradaydı. Kentsel dönüşüm yapılması planlanan Genç Osman Mahallesi’nde incelemelerde bulunduk. Kısa bir zaman içinde kamulaştırılması yapılan alanlarda uygulama başlayacak. 2. etap için ise TOKİ’den bizim adımıza ihale açması için talepte bulunduk. Veysel Mahallesi’nde de bu çalışmalarımız devam ediyor.’’
Muhtarların görüş ve önerilerini Belediye Başkanı bir bir not alırken birim müdürleri ise yapılan çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.