X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DÜNDAR’I ZİYARET EDEN BURSA ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI MEHMET FATİH GÜNIŞIK, TARAFSIZ VE ADİL BİR YÖNETİM SERGİLEDİĞİ İÇİN DÜNDAR’A TEŞEKKÜR ETTİ
Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret eden Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fatih Günışık, tarafsız ve adil bir yönetim sergilediği için Dündar’a teşekkür etti.
Osmangazi’de yaşayan bütün vatandaşlara eşit mesafede yaklaştıklarını, belirten Başkan Dündar, “Bursa ve Osmangazi’yi güzelleştirmek, vatandaşlarımızın daha mutlu olmalarını sağlamak adına çalışıyoruz. Bu hedef doğrultusunda da her türlü görüşe açığız. Birlikte hareket ettiğimizde şehrimizi ve ilçemizi daha güzel hale getirebiliriz. Doğru bir iş yapıldığında kazanan hepimiz oluruz. Hedefimiz Osmangazi’ye ayrım gözetmeksizin hizmet etmek” dedi.
Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fatih Günışık da, Başkan Dündar’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Seçim döneminde bir partiyi temsil ederken, seçimden sonra bütün Osmangazi’yi temsil ediyorsunuz. 6 yıllık başkanlık döneminizde herkese eşit mesafede yaklaştınız. Bunu kimse inkar edemez. Tarafsız ve adil bir yönetim sergilediğiniz için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.