Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 27.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret eden Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fatih Günışık, tarafsız ve adil bir yönetim sergilediği için Dündar’a teşekkür etti.
Osmangazi’de yaşayan bütün vatandaşlara eşit mesafede yaklaştıklarını, belirten Başkan Dündar, “Bursa ve Osmangazi’yi güzelleştirmek, vatandaşlarımızın daha mutlu olmalarını sağlamak adına çalışıyoruz. Bu hedef doğrultusunda da her türlü görüşe açığız. Birlikte hareket ettiğimizde şehrimizi ve ilçemizi daha güzel hale getirebiliriz. Doğru bir iş yapıldığında kazanan hepimiz oluruz. Hedefimiz Osmangazi’ye ayrım gözetmeksizin hizmet etmek” dedi.
Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Fatih Günışık da, Başkan Dündar’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, “Seçim döneminde bir partiyi temsil ederken, seçimden sonra bütün Osmangazi’yi temsil ediyorsunuz. 6 yıllık başkanlık döneminizde herkese eşit mesafede yaklaştınız. Bunu kimse inkar edemez. Tarafsız ve adil bir yönetim sergilediğiniz için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ülkücülerden Dündar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN