X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Eller 100 Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Eller 100 Fidan Dikti

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:52
BAYRAMİÇ MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ UYGULAMA ANA SINIFI ÖĞRENCİLERİ ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ'NİN 100 YIL KUTLAMA ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ŞEHİTLER ANISINA 100 FİDAN DİKTİ.
Minik Eller 100 Fidan Dikti

Bayramiç Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Uygulama Ana Sınıfı öğrencileri Deniz Zaferi’nin 100 yıl kutlama etkinlikleri çerçevesinde şehitler anısına 100 fidan dikti.
Çanakkale Deniz Zaferinin 100 yıl şehitleri anısına Bayramiç Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Uygulama Ana Sınıfı öğrencileri Hacıkayyum mevkiine 100 çam fidanı dikti. Etkinliğe okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Bayramiç Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan dikim alanına kadar şehitlere saygı ve doğa yürüyüşü yapan veli, öğretmen ve öğrenciler günün anlam ve önemine dikkat çekmek için çeşitli dövizler taşıdı. Dikim alanına gelen öğrenci öğretmen ve veliler Bayramiç Orman İşletme Müdürlüğü tarafından temin edilen fidanları toprakla buluşturdu. Fidan dikiminin ardından Orman İşletme Müdürlüğü görevlileri öğrencilere içinde tohum bulunan kalem hediye etti.
Minik öğrenciler fidan dikmenin, Öğretmenleri ve veliler ise minik yüreklere ağaç ve doğa sevgisini ekmenin mutluluğunu yaşadı.