X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Işık, Yaşlılar Haftası’nı Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Işık, Yaşlılar Haftası’nı Kutladı

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ÇANAKKALE’NİN BİGA İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL IŞIK, YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISI İLE BİGA’DA Kİ HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ.
Başkan Işık, Yaşlılar Haftası’nı Kutladı

’nin Biga ilçesi Belediye Başkanı İsmail Işık, yaşlılar haftası dolayısı ile Biga’da ki huzurevini ziyaret etti. Yaşlıların tek tek ellerini öpen Başkan Işık, “Sizler bizim dünden bugüne değerlerimizi yansıtan büyüklerimizsiniz. Sizlerin yanında olmak bizlerin en büyük görevidir” dedi.
Her yıl 18-24 Mart tarihlerinde kutlanan Yaşlılar Haftası nedeniyle Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, eşi Ruhan Işık ve Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Meclis üyesi Canan Capalov ile birlikte huzur evini ziyaret ettiler. Ziyarette huzurevi sakinlerinin tek tek ellerini öperek karanfil verip haftalarını kutlayan Başkan Işık, “Tecrübeli büyüklerimiz olarak gördüğümüz yaşlılarımız dünden bugüne değerlerimizi gelecek kuşaklara yansıtan değerli varlıklarımız. Birçoğu ulusumuz için yararlı evlatlar yetiştirmiş ancak, oluşan koşullar gereği hayatlarının geri kalan bölümünü huzurevlerinde geçiren değerli büyüklerimiz ile birlikte olmak ve onları yalnız bırakmak istemedik. Yaşlılarımıza ve onların sorunlarına sahip çıkmak en önemli görevlerimizdendir” dedi. Işık ve beraberindekiler, daha sonra huzurevi sakinlerine pasta ikram etti.