X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Esnaf Ve Sanatkarlar Kooperatifi Yeni Yönetimini Belirledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Esnaf Ve Sanatkarlar Kooperatifi Yeni Yönetimini Belirledi

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
BAYRAMİÇ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI. 537 ORTAĞI BULUNAN KOOPERATİF SEÇİMİNDE 505 ÜYENİN OY KULLANDI. 3 ADAYIN YARIŞTIĞI GENEL KURULDA SÜLEYMAN YÜKSEL'İN LİSTESİ SEÇİMİ KAZANDI.
Esnaf Ve Sanatkarlar Kooperatifi Yeni Yönetimini Belirledi

Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunu yaptı. 537 ortağı bulunan kooperatif seçiminde 505 üyenin oy kullandı. 3 adayın yarıştığı genel kurulda Süleyman Yüksel’in listesi seçimi kazandı.
Bayramiç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunu yaptı. Esnaf ve Sanatkarlar Düğün Salonunda yapılan olağan genel kuruldu İhsan Işık’ın sağlık sorunları nedeniyle başkanlık görevini bırakmasının ardından yapılan genel kurulda 3 aday yarıştı. 505 ortağın oy kullandığı genel kurulda 2 oy geçersiz sayılırken oyların 285’ini Süleyman Yüksel’in ekibi alırken 161 oy Yılmaz Sarısakal ve 57 oyda Alaaddin Gündüz aldı. Kongreye Belediye Başkanı Sadettin Arslan, çevre ilçelerin kooperatif başkanları, kooperatif ortakları, oda başkanları, banka müdürleri ile siyasi parti temsilcileri ve kooperatif üyesi esnaf ve sanatkârlar katıldı. Kongre sonunda kısa bir açıklama yapan Süleyman Yüksel kongreye katılan tüm ortaklara ve konuklara teşekkür etti.