X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadir Topbaş, Çan’da Kale Seramik Fabrikası’nı Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadir Topbaş, Çan’da Kale Seramik Fabrikası’nı Gezdi

  • Giriş Tarihi: 19.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 06:04
İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ (İBB) BAŞKANI KADİR TOPBAŞ ÇAN’DA KALE SERAMİK FABRİKASI’NI GEZDİ. TOPBAŞ’A ÇAN KAYMAKAMI NURETTİN KAKİLLİOĞLU, AK PARTİ ÇANAKKALE 1’NCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI BÜLENT TURAN, AK PARTİ YÖNETİCİLERİ VE PARTİ ÜYELERİ EŞLİ
Kadir Topbaş, Çan’da Kale Seramik Fabrikası’nı Gezdi

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş Çan’da Kale Seramik Fabrikası’nı gezdi.
kent merkezinden helikoptere Çan ilçesine gelen Başkan Topbaş, ilçe merkezinde kısa bir çay molası verdikten sonra ziyarete turuna Kale Seramik Fabrikası’nda başladı. Burada sinterflex bölümünü inceleyen Topbaş, Kale Seramik Fabrikası’nda yapılan bazı ürünlerin İstanbul metrosunda kullanıldığını söyledi. Topbaş, “Bizim için bir gurur demektir bu. İstanbul Belediyesi ne kullanıyorsa diğer ülke kentleri tarafından takip ediliyor, beğeniliyor, takip ediliyor ve uygulamaya alınıyor. Bizim metro Darüşafaka istasyonlarında Kale seramik’in bu esnek seramiğini uyguladığımız gibi aynı şekilde Barselona kendi metro istasyonunda uygulamaya almıştır. Bu da bize gurur vericidir. Geçmişte biz başkalarının yaptıklarını örnek alırken şimdi bizim çalışmalarımız örnek alınmaktadır’’ dedi.
Başkan Topbaş, yaptığı açıklamanın ardından Ar-Ge bölümüne geçerek anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdı.
Topbaş’a Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu, Ak Parti Çanakkale 1’nci sıra Milletvekili Adayı Bülent Turan, Ak Parti yöneticileri ve parti üyeleri eşlik etti.