X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ramazan Etkinliklerinde Çocuklar Unutulmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ramazan Etkinliklerinde Çocuklar Unutulmadı

  • Giriş Tarihi: 21.6.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 21.6.2015 23:30
ÇAN BELEDİYESİ’NİN GELENEKSEL OLARAK BU YIL 7’NCİSİNİ DÜZENLEDİĞİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİNİN İKİNCİ GECESİNDE ÇOCUKLAR UNUTULMADI.
Ramazan Etkinliklerinde Çocuklar Unutulmadı

Çan Belediyesi’nin geleneksel olarak bu yıl 7’ncisini düzenlediği ramazan etkinliklerinin ikinci gecesinde çocuklar unutulmadı.
Çan Atatürk Şehir Meydanı’nda çocuklar için düzenlenen etkinliğe Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, Çan halkı ve çocuklar katıldı. Hacivat Karagöz, Robot Show, Akordeon, Komedi Box, Kukla Show, Tahta Bacak, Palyaço gösterileri çocukların keyifli zaman geçirmesini sağladı. Yetenek Sizsiniz finalistlerinden olan Fire Storm Ateş Gösterisi adeta izleyenlerin nefeslerini kesti.
Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, “Ramazan etkinliklerine 7 yıl önce Çan’da göreve geldiğimiz de başladık. Ramazanın güzelliğini, bereketini bilen bir milletiz. Çan’da bir geleneğe dönüşen bu etkinlikler ay boyunca devam edecek” dedi.