X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çan’da Çocuklara Özel Ramazan Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çan’da Çocuklara Özel Ramazan Etkinliği

  • Giriş Tarihi: 1.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
ÇAN BELEDİYESİ ÇOCUKLARA ÖZEL RAMAZAN PROGRAMLARI GERÇEKLEŞTİRİYOR.
Çan’da Çocuklara Özel Ramazan Etkinliği

Çan Belediyesi tarafından Atatürk Şehir Meydanı’nda organize edilen Ramazan etkinliklerinin beşinci gecesinde çocuklar gönüllerince eğlendi.
Çocuklar, İbiş-Memiş, illüzyon ve Mithat Show’un birbirinden ilginç ve eğlenceli gösterileriyle keyifli saatler geçirdi. Program İbiş ve Memiş’in güldürücü mizahları ve çocuklarla oynanan oyunlarla başladı. Ardından yapılan illüzyon gösterileri adeta çocukların nefeslerini kesti. Son olarak sahneye çıkan “Yetenek Sizsiniz Türkiye“ programından tanıdığımız Mithat Show akrobasi ve sahne gösterileri ile tüm seyirciye heyecanlı dakikalar yaşattı.
Etkinliğe, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile yüzlerce çocuk ve vatandaşlar katıldı.
Programın sonunda kısa bir açıklama yapan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahma Kuzu, “Bizim en büyük hassasiyetimiz çocuklardır. Eğitim camiasından gelen biri olarak, aynı zamanda da yerel yönetim sorumluluğumuzun gereği çocuklarımız için üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.