X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
BELEDİYEDE GEÇİCİ İŞÇİ İKEN 2014 YEREL SEÇİMLERİNDE MHP'DEN BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN HALİL MURATOĞLU, HALEN ELİNDE KAZMA KÜREKLE ÇALIŞARAK İLÇENİN SORUNLARI İLE BOĞUŞUYOR.
Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi

Belediyede geçici işçi iken 2014 yılında yapılar yerel seçimlerinde MHP’den belediye başkanı seçilen Halil Muratoğlu, halen elinde kazma kürekle çalışarak ilçenin sorunlarına çözüm olmaya çalışıyor.
’nın Bayramören ilçesinde 1993 yılında belediyede geçici işçi olarak göreve başladıktan sonra çeşitli birimlerde çalışan, son olarak da itfaiyeci olarak görev yaparken aday olduğu MHP’den Belediye Başkanı seçilen Halil Muratoğlu, makam mevki tanımıyor. İlçe ziyaretleri dışında makam aracı kullanmayan Muratoğlu, halen elinde kazma-kürekle çalışmaya devam ediyor.
İlçeyi güzelleştirme çalışmaları kapsamında takım elbise ve kravatını çıkartan Muratoğlu, makam-mevki için değil, hizmet için bu koltuğa talip olduğunu belirterek kaldırım temizliyor, çiçek dikiyor.
Yıllardır işçi iken belediye başkanı olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Muratoğlu, "Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin. Allah bize bu kutlu görevi nasip ettiyse, bu göreve layık olmak için çalışmamız gerekiyor. Elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Görevim ne olursa olsun, bugüne kadar çalışmayı hiç bırakmadım, bırakmayı da düşünmüyorum. Bugüne kadar belediyenin işçisiydim, artık ilçenin işçisiyim" ifadelerini kullandı.
Muratoğlu, Allah’ın rızasını kazanmak için çalıştığını sözlerine ekledi.