X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 15:32
AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYI LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi

AK Parti m milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
Çorum’da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Çorum milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu, Turgut Özal İş Merkezi’nde üniversite öğrencilerinin konuğu oldu.
Türkiye’nin geleceği bugünden daha güzel olacağına inandığını ifade eden Ceritoğlu, “İnanıyorumki gençlerimizin vizyonu, üretkenliği ile milli ve manevi değerlere sahip çıkması bizi bu yolda başarıya taşıyacaktır. Gençlerimizin ay yıldızlı bayrağı göklerde daha güçlü dalgalanması için en iyisini yapmak için gayret göstereceğine gönülden inanıyorum” dedi.
Gençlerle birlikte olduğunda hep söylediği bir nasihatının olduğunu dile getiren Ceritoğlu, “Gençler öz değerleriniz olsun. öz saygınız olsun. Öz güveniniz olsun. Özgüveniniz, özsaygınız ve öz değerleriniz varsa hiç tereddüdünüz olmasın ki başarılı birer birey olursunuz” diye konuştu.
Ülke zenginliklerinin en önemli kriterini eğitimli insan gücünün oluşturduğunu dile getiren Ceritoğlu, bu nedenle üniversite eğitiminin önemli hale geldiğini dile getirdi. Türkiye’nin genç nüfusu ile Avrupa’nın en önemli ülkesi olduğunu dile getiren Ceritoğlu, Türkiye’nin ve aziz milletin, eğitilmiş gençlerin hizmetleri ile daha da ileriye gideceğini sözlerine ekledi.