Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 15:32
Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi
AK Parti m milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
Çorum’da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Çorum milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu, Turgut Özal İş Merkezi’nde üniversite öğrencilerinin konuğu oldu.
Türkiye’nin geleceği bugünden daha güzel olacağına inandığını ifade eden Ceritoğlu, “İnanıyorumki gençlerimizin vizyonu, üretkenliği ile milli ve manevi değerlere sahip çıkması bizi bu yolda başarıya taşıyacaktır. Gençlerimizin ay yıldızlı bayrağı göklerde daha güçlü dalgalanması için en iyisini yapmak için gayret göstereceğine gönülden inanıyorum” dedi.
Gençlerle birlikte olduğunda hep söylediği bir nasihatının olduğunu dile getiren Ceritoğlu, “Gençler öz değerleriniz olsun. öz saygınız olsun. Öz güveniniz olsun. Özgüveniniz, özsaygınız ve öz değerleriniz varsa hiç tereddüdünüz olmasın ki başarılı birer birey olursunuz” diye konuştu.
Ülke zenginliklerinin en önemli kriterini eğitimli insan gücünün oluşturduğunu dile getiren Ceritoğlu, bu nedenle üniversite eğitiminin önemli hale geldiğini dile getirdi. Türkiye’nin genç nüfusu ile Avrupa’nın en önemli ülkesi olduğunu dile getiren Ceritoğlu, Türkiye’nin ve aziz milletin, eğitilmiş gençlerin hizmetleri ile daha da ileriye gideceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceritoğlu’ndan Gençlerle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN