X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kod adı: Alparslan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kod adı: Alparslan

  • Giriş Tarihi: 1.2.2016 10:20 Güncelleme Tarihi: 1.2.2016 11:33
Kod adı: Alparslan
Kod adı: Alparslan

Putin, "Pilotumu öldürdü" bahanesiyle Türkmenler'e komutanlık yapan 'in ölüm emrini verdi. Çelik'i İstanbul'da görüntüleyen Rusya'ya "Gelin vurun" mesajı gönderdi. Çeçen Kadirov'a bağlı 19 kişilik suikast timi Türkiye'ye geldi

Rusya'nın DAEŞ'i bahane ederek Suriye'de sivillere ve Türkmenler'e yaptığı katliam yetmedi. Rus lider Putin, Türkiye tarafından düşürülen SU-24 uçağının pilotunu öldürdüğü gerekçesiyle Türkmenler'in komutanı 'i öldürmek için harekete geçti. Suriye'deki Türkmenler'in evlerini korumak için canını hiçe saya sayarak bölgede savaşan Çelik'in Ruslar tarafından tüm dünyada arandığı haberini yapan , ertesi gün Çelik'i İstanbul'da görüntüleyerek adeta Rusya'ya "Bakın aradığınız adam burada. Gelin vurun" mesajı verdi.

BUNUN NERESİ HABER?
Bu haber üzerine 19 kişilik suikast timi İstanbul'a geldi.


HÜRRİYET GAMMAZLADI

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, gizli servis FSB'ye Çelik'in vurulması emrini verirken suikast görevi Putin'in kuklalığını yapan Çeçenistan Devlet Başkanı Ramzan Kadirov'a ihale edildi.

DOĞAN'IN HÜRRİYET'İ RUSYA'NIN SESİ OLDU
TETİKÇİLERİN 7'Sİ KADIN
Kadirov bundan önce Türkiye'de yaşayan kendisine muhalif Çeçen mücahitlerini hedef almıştı. 'Çakma Çeçen' olarak bilinen Kadirov'a bağlı suikast timleri Türkiye'ye gelerek Çeçen direnişinin ünlü isimlerini tek tek öldürmüştü. Kadirov'un bu kez de benzer bir suikastı Elazığlı Alparslan Çelik'e karşı planladığı tespit edildi. İddialara göre, Kadirov'a bağlı 19 kişilik suikast timi Çelik'i öldürmek için Türkiye'ye giriş yaptı. Ekipten 7 kişinin ise kadın suikastçı olduğu öğrenildi. Çok sık yer değiştirdiği öğrenilen Alparslan Çelik'in ise 5 gönüllü tarafından korunduğu belirtildi.

ERKAN TAN HÜRRİYET'E SERT TEPKİ GÖSTERDİ!
ALPARSLAN ÇELİK KİMDİR?
MHP Keban eski Belediye Başkanı Ramazan Çelik'in oğlu olan Alparslan Çelik'in iki yıldır yanındaki mücahit arkadaşlarıyla Türkmen Cephesi saflarında savaştığı öğrenildi. Çelik 2014 ilkbaharında sınırdan önce Irak'a giderek Türkmenlerle birlikte DAEŞ'e karşı savaştı. Çelik buradan da 2015 yılı başlarında Suriye'ye geçerek Bayırbucak Türkmenleri saflarına katıldı. Çelik, 2'nci Sahil Tümen Komutanlığı birliklerine katıldı ve komutan rütbesine kadar terfi etti.

Putin'in kuklası gibi davranan Çeçenistan'ın lideri Ramzan Kadirov, Alparslan Çelik'in öldürülmesi için 19 kişilik bir ekibi Türkiye'ye gönderdi. Kadirov'un, Rus istihbarat örgütü FSB ile ortaklaşa oluşturduğu timde Rus uyruklu 7 tane kadın suikastçı yer alıyor.

Kaynak:Takvim

kalan karakter 1000

gacal gucu gacal gucu

Benim anlamadigim siz Hurriyetin yaptigi bu haberin neresine sasiriyorsunuz .Adamlar islerini onlara bicilen gorevlerini icraa ediyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.02.2016 18:28
Adem BABA Adem BABA

Hürriyetin Maskesi düştü ,Rus krizinde Demokrat medya veya Amerika yanlısı medya olmadıkları %100 belli oldu.))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 21:25
s.ö s.ö

Bu şimdi haber özgürlügümü oluyor . Yazıklar olsun her ne olursa olsun deşifre edilmez inşallah emniyetimiz o suikascileri yakalar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 15:29
Sebahattin ÜSTÜN Sebahattin ÜSTÜN

Bulsunlar o 19 kişilik suikast timini.O Hürriyetten deşifre eden Ruslara hedef gösteren o Gazateci ajan hakkında ne işlem yapılacak?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 13:08
Sebahattin ÜSTÜN Sebahattin ÜSTÜN

Yakalanamıyormu bu süikast Timleri.Ülkemiz yol geçen hanı nasıl güvenle ülkemize girebiliyorlar?takip edilmiyorlarmı?PKK sağa sola tehdit yağdırıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.02.2016 12:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.