X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ŞEHİR VE KÜLTÜR ARAŞTIRMALARI DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ, BİR SÜREDİR TEDAVİ GÖREN ERZURUM’UN KANAAT ÖNDERLERİNDEN KIZILAY DERNEĞİ ERZURUM ŞUBESİ BAŞKANI MİTHAT TURGUTCAN’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR.
Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret

Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği yöneticileri, bir süredir tedavi gören ’un kanaat önderlerinden Kızılay Derneği Erzurum Şubesi Başkanı Mithat Turgutcan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. ŞEHİRDER Başkanı Murat Ertaş, Kızılay Yurdu’nda kendisine tahsis edilen odada bir doktor gözetiminde istirahat eden ve tedavisini sürdüren Turgutcan’ın sağlık durumunun beklediklerinin ötesinde iyi olduğunu ve bu duruma sevindiklerini ifade etti.
Erzurum şehir hayatının yaşayan en büyük hafızası olan Mithat Turgutcan’a kendisi gibi eski bir gazeteci olan merhum Selahaddin Turgay Daloğlu’nun ŞEHİRDER yayınlarından çıkacak olan kitapları hakkında bilgi verip görüş alan ŞEHİRDER yöneticileri ile Turgutcan ayrıca şehre, şehrin problemlerine dair fikir alışverişi yaptılar.
Başkan Mithat Turgutcan da ŞEHİRDER’in Erzurum için ne kadar önemli ve değerli bir STK olduğunu her geçen gün çok daha iyi fark edildiğini, ŞEHİRDER’in doğru işler yaptığını, bu gayret ve duyarlılığının eksilmeden devam etmesi gerektiğini ifade ederek, ziyarete gelen ŞEHİRDER yöneticilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.