Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 10.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret
Şehir ve Kültür Araştırmaları Derneği yöneticileri, bir süredir tedavi gören ’un kanaat önderlerinden Kızılay Derneği Erzurum Şubesi Başkanı Mithat Turgutcan’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. ŞEHİRDER Başkanı Murat Ertaş, Kızılay Yurdu’nda kendisine tahsis edilen odada bir doktor gözetiminde istirahat eden ve tedavisini sürdüren Turgutcan’ın sağlık durumunun beklediklerinin ötesinde iyi olduğunu ve bu duruma sevindiklerini ifade etti.
Erzurum şehir hayatının yaşayan en büyük hafızası olan Mithat Turgutcan’a kendisi gibi eski bir gazeteci olan merhum Selahaddin Turgay Daloğlu’nun ŞEHİRDER yayınlarından çıkacak olan kitapları hakkında bilgi verip görüş alan ŞEHİRDER yöneticileri ile Turgutcan ayrıca şehre, şehrin problemlerine dair fikir alışverişi yaptılar.
Başkan Mithat Turgutcan da ŞEHİRDER’in Erzurum için ne kadar önemli ve değerli bir STK olduğunu her geçen gün çok daha iyi fark edildiğini, ŞEHİRDER’in doğru işler yaptığını, bu gayret ve duyarlılığının eksilmeden devam etmesi gerektiğini ifade ederek, ziyarete gelen ŞEHİRDER yöneticilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şehirder Yöneticileri’nden Turgutcan’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN