İşte Survivor 26 Nisan SMS Oylaması Sıralama Sonuçları ve Survivor Birincisi...

  İşte Survivor'ın kıbrıs finalinde ayrılan yarışmacılar...

  Survivor kim elendi? (tıklayın)

  Survivor SMS Sonuçları ve Oy Sıralaması (tıklayın)

  Giriş Tarihi: 26.04.2016 15:33 Güncelleme Tarihi: 27.06.2016 14:29
  • İşte Survivor 26 Nisan SMS Oylaması Sıralama Sonuçları ve Survivor Birincisi...


   Survivor 17 Mayıs 2016 SMS Sonuçları

   Survivor'da TUĞBA'dan sonra kim elenecek? Detaylar için alttaki bağlantıya tıklayın!
   "Survivor Kim Elendi?" sorusu ne zaman yanıt buluyor?

   SURVİVOR 2016'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU!

   SMS Sıralaması sonuçları belli oldu! Survivor'da kim birinci oldu? İşte o isim...
   (Güncelleme: 27 Nisan 2016 17:22)


   İşte 26 Nisan Survivor SMS Sıralama Sonuçları (Noter onaylı)
   1. Serkay
   2. Semih
   3. Gizem
   4. Tuğba Özay (ELENDİ!)

   NOT: Eleme yapıldıktan sonra Survivor SMS sıralama sonuçları yayınlanmamıştır. Yalnızca elenen isim belirlenmiştir. SMS sıralama sonuçları belli olduktan sonra bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstteki sıralama sonuçları Survivor izleyicileri tarafından en çok yapılan tahminlere göredir.
   SMS Sıralaması sonuçları hala yayınlanmamıştır. Bu sayfayı takip etmeye devam ediniz.
   Acun tarafından SMS oylamaları ile ilgili bir açıklama yapıldı. Bu açıklamada halk oylaması ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.
   "Birinci kim oldu" sorusu hala yanıt bulmadı ve SMS sonuçları ile ilgili net bir cevap verilmedi. SMS sonuçlarının TV'de mi yoksa Survivor'ın internet sitesi üzerinden mi yanıtlanacağı merak edilen konular arasında bulunuyor.

   VİDEO: SMS sıralama sonuçları ile ilgili Acun'un konuşması - İZLE

   VİDEO: Eleme gecesi heyecanı böyle yaşandı! - İZLE

   Survivor izleyicilerinin merakla beklediği "Survivor'dan kim elendi?" sorusu yanıtlanmış olmasına rağmen bir diğer soru olan "SMS sonuçları ne oldu?" sorusu hala merak ediliyor. Bu konu ile ilgili en ufak gelişmeleri dahi buradan sizlere aktaracağız. Takipte kalınız.


   Survivor'ın son bölümünde neler oldu?
   Survivor son bölümde heyecanla beklenen eleme gerçekleşti. Survivor birleşme partisinden önceki son elemede kim elendi belli oldu.

   Survivor son bölümde final sembol oyunu ve konsey heyecanı yaşandı. Survivor Kıbrıs finaline erken vize almak isteyen yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne olan Survivor final sembol oyununda son oyuna erkeklerde Survivor Efecan ve Survivor Semih, kızlarda Survivor Gizem Memiç ve Survivor Nagihan kaldı. Uzun süredir ünlüler takımının aldığı sembolleri kazanan bu kez gönüllüler takımı yarışmacıları oldu. Survivor Gizem Memiç ve Survivor Efecan rakiplerini geçerek sembollere ulaşan isimler oldu. Her iki sembolü de gönüllüler takımı kazandığı için mor oda ödülünü de kazanan takım gönüllüler takımı oldu.


   Konseyde büyük heyecan...
   Survivor ada konseyi birleşme partisinden önceki son eleme için toplandı. Gönüllüler takımında eleme adayı olan Survivor Gizem Kerimoğlu, Survivor Serkay Tütüncü ile ünlülerde eleme adayı olan Survivor Tuğba Özay ve Survivor Semih Öztürk yeni eleme kurallarına göre halk oylamasına çıktı. Sadece eleme adaylarının girdiği elemede en az oyu alan isim belli oldu. Sonucu Acun ılıcalı açıkladı. Survivor SMS sonuçlarına göre halk oylamasından en az oyu alarak adaya veda eden isim Survivor Tuğba Özay oldu.

   Survivor'da Nagihan ile Tuğba kavga etti!
   Survivor ünlüler takımında yaşanan tartışmalara bir yenisi daha eklendi. Zaman zaman karşı karşıya gelen yarışmacılar bu kez ödül oyunu sonrası sert bir tartışma yaşadı. Birbirlerini suçlayan Survivor Nagihan ve Survivor Tuğba oldukça sert bir tartışma içine girdi. Ünlüler takımından diğer yarışmacıların araya girmesi ile ikili ayrıldı.

   Survivor'ın en özel ödüllerinden birini kazanan ünlüler takımı adadan helikopterlerle alınarak kahva bahçelerine götürüldü. Kahvenin üretiliş serüvenini yakından gözlemleyen Survivor ünlüler takımı daha sonra yemek ödüllerine kavuştu. Yemek sonrası taze kahve keyfini yaşama şansı da bulan ünlüler takımı dönüş yolunda istenmeyen tartışmayı yaşadı. Tüm takımda huzursuzluğa neden olan gelişmenin ardından ünlüler takımı adaya döndü.

   Survivor'da birleşme öncesi son eleme!
   Survivor ünlüler gönüllülerde birleşme partisi öncesinde son eleme heyecanı yaşandı. Survivor gönüllüler takımında geçtiğimiz hafta kaybedilen dokunulmazlık sonrasında ilk eleme adayı survivor Gizem Kerimoğlu olurken, ikinci eleme adayı Survivor Serkay Tütüncü oldu.

   Survivor'da birleşme öncesi son eleme!
   Survivor ünlüler takımında ise ilk elenme adayı konseyde verilen oylarla Survivor Tuğba Özay oldu. İkinci eleme adayı da Semih Öztürk oldu. Survivor yeni eleme kurallarına göre sadece eleme adaylarının çıktığı halk oylamasında Survivor Gizem Kerimoğlu, Survivor Serkay Tütüncü, Survivor Tuğba Özay, Survivor Semih Öztürk oylandı.

   Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı son bölümde verildi. Survivor SMS sonuçlarına göre en az oyu alarak adaya veda eden isim Survivor Tuğba Özay oldu.

   Survivor boyunca kim kaç kilo verdi?
   Survivor serüveni boyunca yarışmacıların verdiği kilolar herkesi şaşırttı. En fazla kilo verenin iki çikolata ile ödüllendirildiği yarışmada, kızlarda Survivor Tuğba, erkeklerde ise Survivor Yunus Günçe en fazla kilo veren isimler oldu.

   Survivor 26 Nisan Birincisi Kim Oldu? İşte Halk SMS Oylaması Sıralama Sonuçları