X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULU ÖĞRENCİLERİ “İLETİŞİM ENGEL TANIMAZ” PROJESİ KAPSAMINDA GAP GÖRME ENGELLİLER OKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE DÜLÜKBABA ORMANINDA FİDAN DİKTİ.
GKV’li Ve GAP Görme Engelli Minik Eller Engelleri Aştı Fidan Dikti

Kolej Vakfı Özel Okulu öğrencileri “İletişim Engel Tanımaz” Projesi kapsamında GAP Görme Engelliler Okulu öğrencileriyle birlikte Dülükbaba Ormanı’nda fidan dikti.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ve GAP Görme Engelliler Okulunun birlikte yürüttüğü “İletişim Engel Tanımaz” projesi kapsamında iki okulun öğrencileri 250 fidan dikerken ortak etkinlik gerçekleştirmenin mutluluğunu paylaştılar. Dülükbaba Ormanlarında gerçekleştirilen fidan dikme çalışmalarında dikilen fidanların ilk can suyunu da birlikte veren öğrenciler doğaya doğaya sahip çıkmanın geleceğe sahip çıkmak olduğunu ifade ettiler. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları ve GAP Görme Engelliler Okulunun öğrencileri proje kapsamındaki bütün etkinliklerde olduğu gibi, bu etkinlikte de ustalıklarıyla aralarındaki tüm engelleri birlikte aşarak kamuoyuna önemli mesajlar verdiler.
Konuyla ilgili değerlendirme yapan öğrenciler, “Bu gün bizler için çok güzel ve inanılmaz eğlenceli bir gün oldu. Arkadaşlarımızla birlikte doğada güzel bir gün geçirme yanında doğaya sahip çıkmak adına yeni fidanlar diktik. Doğaya sahip çıkmak geleceğe sahip çıkmaktır. Böyle bir organizasyonla bizleri bir araya getiren idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” dediler.