Kimse kasetçi Pensilvanya'dan ve tetikçisi Mustafa Yeşil'den hesap sormuyor!

Giriş Tarihi: 20.5.2015 23:04 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 23:34
Kimse kasetçi Pensilvanya'dan ve tetikçisi Mustafa Yeşil'den hesap sormuyor!

Kasetçi paralel suç örgütünün hedef gösterdiği Latif Erdoğan bu gece saldırıya uğradı. Bu saldırı AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner tarafından sert şekilde kınandı.

İşte Mehmet Metiner'in Sabah.com.tr'ye yaptığı sert açıklamalar:

ALÇAKÇA VE KALLEŞÇE BİR SALDIRI!

Çok alakça ve kalleşce bir saldırı bu. Bir düşünce adamına ve yazara gece karanlığında saldırıda bulunmak kalleşlerin tarzıdır. Kimse Mustafa Yeşil'den hesap sormazken Latif Erdoğan'a saldırıda bulunmak namuzsuzluktur.

İFTİRA KASETİNİ ÇEKENLER ABD'YE KAÇTI!

Bu iftira kasetlerini çeken isimlerin hepsi ortada. Latif Erdoğan'ın açıklamalarından sonra Gazeteciler ve Kasetçiler Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil yurtdışına kaçtı. Kimse Pensilvanyadan ve tetikçisinden hesap sormuyor.

LATİF ERDOĞAN'I ASLA YEDİRMEYİZ!

Kimse bu alçak kasetleri çeken ve yayınları gündeme getirmezken bu alçak komployu gündeme getiren Latif Erdoğan'a saldırıya uğruyor. Bu saldırının arkasında Paralel suç örgütü var. Latif Erdoğan'ı yedirmeyiz. Çok alçakça kurgulanmış bir tertiptir. Latif Erdoğan'a geçmiş olsun diyorum. Latif Erdoğan'ın hukuku bizim hukukumuzdur.

STAR YAZARI CEM KÜÇÜK'TEN SALDIRIYA SERT TEPKİ

Bu saldırıyı kınıyorum. Yapanların bir an önce bulunmasını diliyorum. Insanlara görüşlerinden ötürü böyle saldırı yapılmasın. Latif Bey paralel yapıyla mücadelede önemli ifşaatlar yapmış biri. Bu işin arkasında kim olduğu mutlaka tespit edilmeli...

ARKADAŞINA GÖNDER
Kimse kasetçi Pensilvanya'dan ve tetikçisi Mustafa Yeşil'den hesap sormuyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz